<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
     xmlns:pp="http://www.presspage.com/rss/"
     version="2.0"
     xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom">
                <channel>
                    <title><![CDATA[BMW Group Newsroom Belux]]></title>
                    <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/</link>
                    <description></description>
                    <language>nl-be</language>
                    <lastBuildDate>Fri, 16 Oct 2026 14:41:25 +0200</lastBuildDate>
                    <pubDate>Wed, 26 May 2021 09:18:50 +0200</pubDate>
<xhtml:meta xmlns:xhtml="http://www.w3.org/1999/xhtml" name="robots" content="noindex" />
                    <image>
                        <title><![CDATA[BMW Group Newsroom Belux]]></title>
                        <url>https://content.presspage.com/clients/150_3240.png</url>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/</link>
                        <width>144</width>
                    </image><item>
                        <title>De nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-nieuwe-bmw-m4-competition-cabrio-met-m-xdrive/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-nieuwe-bmw-m4-competition-cabrio-met-m-xdrive/</guid><pp:caseid>815917</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Met de introductie van een derde carrosserievariant verrijkt BMW M GmbH het modellengamma van zijn high-performance sportwagens in het premiumsegment van de middenklasse met een buitengewoon exclusief voertuig.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Prestaties van het hoogste niveau verenigd met unieke
  individualiteit: de nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M
  xDrive<sup>1</sup> is het meest exclusieve model in de nieuwe
  generatie van BMW M modellen in de premium middenklasse. De 375kW (510
  pk) 6-cilinder-in-lijnmotor en M xDrive vierwielaandrijving zorgen
  voor een uitzonderlijke dynamiek. Specifieke M designkenmerken en een
  nieuwe, hoogwaardige softtop geven de auto een zeer sportieve
  uitstraling, waarvan de allure vooral rijdend met de kap geopend tot
  uitdrukking komt. De BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive biedt zijn
  inzittenden onbelemmerd zonlicht op de huid en aangename wind in de
  haren in combinatie met de ongefilterde soundtrack van de motor – wat
  op alle vier zitplaatsen zorgt voor een bijna bedwelmende rijbeleving.</p>
<div>
  <p>
    <br />De productie van de nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M
    xDrive start komende juli in de BMW fabriek in Dingolfing, waar alle
    varianten van de nieuwe BMW M4 Coupé, BMW M5, BMW M8 en nieuwe BMW 4
    Serie Cabrio van de band rollen.<br />
    <br />
    <strong>Exterieurdesign: innovatieve nieuwe softtop, dynamische
      lijnen en kenmerkend uiterlijk.<br /></strong>De nieuwe BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive toont bij de eerste aanblik al zijn
    op sportiviteit en de racerij geïnspireerde karakter. Zijn nieuwe,
    hoogwaardig geconstrueerde softtop en de strakke lijnen van de
    carrosserie versterken de indruk van pure schoonheid en emotionele
    kracht. De softtop verenigt de voordelen van een inklapbare hardtop
    met de klassieke elegantie van een stoffen kap – ofwel het beste van
    twee werelden. De kap onderscheidt zich ook door zijn gewicht, dat
    zo’n 40% lager is dan die van de hardtop van het vorige model.<br />
    <br />Dankzij het elektrisch bedienbare mechanisme is de softtop ook
    tijdens het rijden met een druk op de knop in slechts 18 seconden te
    openen en te sluiten. Met de softtop geopend biedt de auto 300 liter
    bagageruimte, 80 liter meer dan zijn voorganger. Met de kap gesloten
    groeit de bagageruimte met de inhoud van de cabriokapcassette tot
    385 liter.<br />
    <br />De dynamische lijnen van de carrosserie geven de BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive een onderscheidende sportieve
    elegantie, zowel met de kap geopend als gesloten. M specifieke
    designdetails op basis van de functionele eisen die aan een
    sportauto worden gesteld, schetsen een nadrukkelijk beeld van
    overweldigende prestaties. Alle lijnen over de voorzijde van de
    carrosserie komen samen in de grote, verticale BMW nierengrille.
    Samen met de grote openingen aan weerszijden zorgt de nierengrille
    dat te allen tijde voldoende koellucht de aandrijflijn en de remmen
    bereikt – zelfs als de bestuurder de auto tot het uiterste drijft.
    De ranke koplampunits zijn voorzien van LED techniek voor zowel dim-
    als grootlicht. Adaptieve LED koplampen met BMW Laserlight zijn optioneel.<br />
    <br />Andere onmiskenbare designelementen van de nieuwe BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive zijn de krachtig bollende
    wielkuipen, de M kieuwen geïntegreerd in de voorste zijpanelen en de
    prominente dorpels aan de onderzijde van de portieren. Die vormen
    samen met de toegevoegde elementen aan de voor- en achterbumpers een
    zwarte band rondom de onderzijde van de carrosserie. De eveneens
    zwarte achterdiffusor vormt een kader voor de beide dubbele
    eindpijpen van de uitlaat – een bekend M kenmerk. Een M Carbon
    exterieurpakket is optioneel leverbaar. De achteraf te monteren BMW
    M Performance Parts bieden nog meer mogelijkheden voor personalisatie.<br />
    <br />
    <strong>Hoogtoerige 6-cilinder-in-lijn
    benzinemotor.<br /></strong>De 3,0-liter 6-cilinder-in-lijn
    benzinemotor van de nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive
    combineert het kenmerkende hoogtoerige karakter van de motoren die
    door BMW M GmbH zijn ontwikkeld met de nieuwste M TwinPower Turbo
    technologie. De motor onderscheidt zich met zijn lineaire
    vermogensafgifte, ook in de hogere toerengebieden. Het maximumkoppel
    van 650 Nm wordt geleverd tussen 2.750 en 5.500 toeren per minuut,
    het maximumvermogen is beschikbaar tussen 5.510 en 7.200 toeren per
    minuut, waar het rode toerengebied begint.<br />
    <br />De motor levert zijn power via een 8-traps M Steptronic
    transmissie met Drivelogic. Deze prestatiegerichte combinatie met de
    verbeterde tractie van M xDrive vertaalt zich in verbluffende
    acceleraties. De nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive
    sprint in slechts 3,7 seconden van 0 naar 100 km/h en in 13,1
    seconden naar 200 km/h. De tussenacceleratie van 80 naar 120 km/h in
    de vierde versnelling vergt slechts 2,8 seconden en 3,7 in de
    vijfde. Met de optionele M Driver’s Pack stijgt de elektronisch
    begrensde topsnelheid van 250 naar 280 km/h.<br />
    <br />Net als het koelsysteem is ook het oliesysteem aangepast op
    extreem gebruik op het circuit. Het M specifieke uitlaatsysteem met
    elektrisch bediende kleppen laat een opwindende soundtrack horen die
    een essentiële rol speelt bij de beleving van sportief rijden,
    vooral met het dak geopend.<br />
    <br />
    <strong>M xDrive: nauwkeurige verdeling van het vermogen, superieure
    prestaties.<br /></strong>De M xDrive vierwielaandrijving in de
    nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive bevat een
    tussendifferentieel met een elektronisch aangestuurde
    lamellenkoppeling. Die verdeelt het vermogen van de motor volledig
    variabel en uiterst soepel over de voor- en achterwielen. Het meeste
    vermogen gaat daarbij naar de achterwielen en dat versterkt het
    kenmerkende M gevoel en verhoogt zowel de wendbaarheid als de
    tractie. De olievoorziening voor de lamellenkoppeling is
    geoptimaliseerd voor langdurige vierwielaangedreven prestaties op
    het circuit. M xDrive werkt samen met het Actieve M
    Sperdifferentieel in de achteras.<br />
    <br />Via het instellingenmenu kan de bestuurder de
    standaardinstelling 4WD wijzigen in 4WD Sport, waarmee een groter
    deel van het vermogen naar de achterwielen wordt geleid. De
    bestuurder kan ook de Dynamische Stabiliteits Controle (DSC)
    volledig uitschakelen en kiezen voor alleen aandrijving op de
    achterwielen. Dan zijn alle stabilisatie- en assistentiesystemen
    uitgeschakeld en kunnen ervaren bestuurders genieten van een uiterst
    uitdagende rijbeleving.<br />
    <br />
    <strong>Modelspecifieke carrosserieverstevigingen en
    ondersteltechnologie.<br /></strong>Het hoogstaande weggedrag van de
    nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive kenmerkt zich door de
    sublieme stuurprecisie. Het stuurgedrag is ook op de limiet neutraal
    en laterale krachten bouwen lineair op tijdens het toenemen van de
    dwarsversnelling. De hoge torsiestijfheid van de carrosserie en het
    onderstel maakt een perfect controleerbaar weggedrag mogelijk, zelfs
    in de meest extreme rijsituaties. Belangrijke factoren daarbij zijn
    de aangebrachte verstevigingen die bedoeld zijn om de rijdynamiek
    verhogen, zoals een aluminium paneel in de structuur aan de
    voorzijde, verstevigingen onder de vloer en een subframe voor de
    achteras, met een vaste verbinding met de carrosserie. Specifiek
    voor de Cabrio zijn torsiesteunen aan de achterzijde van de
    carrosserie aangebracht.<br />
    <br />Een speciale versie van de voorwielophanging met dubbele
    veerpoten is ook afgestemd op de specifieke eisen die
    vierwielaandrijving stelt. De geometrie is aangepast, evenals de
    overbrenging van de besturing. De five-link achteras van de nieuwe
    BMW M4 Competition Cabrio met M xDrive biedt daarmee een bijzonder
    verfijnd rij- en veergedrag. Eveneens tot de standaarduitrusting
    behoren de gesmede lichtmetalen M wielen, met 19 inch diameter voor
    en 20 achter.<br />
    <br />De M Servotronic besturing maakt nauwkeurig insturen in
    bochten mogelijk terwijl de bestuurder gas geeft, evenals moeiteloos
    manoeuvreren en parkeren. Dat is te danken aan de combinatie van de
    snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en de variabele
    overbrenging. Verder is de nieuwe BMW M4 Competition Cabrio met M
    xDrive standaard uitgerust met adaptieve M wielophanging met
    elektronisch aangestuurde dempers.<br />
    <br />
    <strong>Twee instellingen voor rempedaal, tien stappen voor
    tractiecontrole.<br /></strong>Het remsysteem in de nieuwe BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive bouwt de vereiste remdruk
    uitzonderlijk snel en nauwkeurig op dankzij een elektrische
    regeleenheid. Het systeem werkt perfect samen met de standaard M
    Compound-schijfremmen of de optionele M Carbon-keramische
    schijfremmen. De M specifieke versie van deze technologie biedt ook
    keuze uit twee instellingen om het pedaalgevoel aan te passen.<br />
    <br />De Dynamische Stabiliteits Controle (DSC) omvat de M Dynamic
    Mode, waarin het systeem met een druk op een knop extra wielspin
    toelaat voor een exceptioneel sportieve rijbeleving. Wie kiest voor
    het optionele M Drive Professional beschikt ook over de nieuwe M
    Traction Control functie. Deze innovatieve vorm van tractiecontrole
    biedt de bestuurder de mogelijkheid om de mate waarin het systeem
    ingrijpt, in tien stappen naar eigen voorkeur in te stellen.<br />
    <br />
    <strong>M Carbon kuipstoelen en M specifiek weergave- en
    bedieningsconcept.<br /></strong>Het interieur van de nieuwe BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive mengt een moderne premium ambiance
    met de van M bekende racesfeer. Het met leder beklede M
    Sportstuurwiel met schakelpaddles, de M specifieke
    versnellingshendel en de rode interieuraccenten houden de
    concentratie van de bestuurder gericht op de intense rijbeleving die
    hem te wachten staat. Elektrisch verstelbare en verwarmbare M
    Sportstoelen en uitgebreide Merino lederen uitrusting zijn
    standaard, nekverwarming en – voor het eerst – stoelventilatie zijn
    optioneel. Een aantrekkelijke highlight van de optielijst zijn de
    nieuwe, verwarmbare M Carbon kuipstoelen. Die verenigen een laag
    gewicht en functionaliteit uit de racerij met uitstekend comfort op
    de lange afstand en hoogwaardig vakmanschap.<br />
    <br />Het M specifieke weergave- en bedieningsconcept in de BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive omvat een Setup knop op de
    middenconsole. Die biedt direct toegang tot de instellingen van de
    motor, het onderstel, de besturing, het remsysteem en de M xDrive.
    Twee complete sets instellingen kunnen worden opgeslagen en
    opgeroepen met een van de M knoppen op het stuurwiel. De optie M
    Drive Professional is ontwikkeld voor gebruik op het circuit.
    Behalve M Traction Control omvat deze setting ook de M Drift
    Analyser en de M Laptimer, die bijzonder sportieve manoeuvres
    vastlegt. Het bedieningspaneel op de middenconsole biedt ook plaats
    aan de M Mode knop. Daarmee kan de bestuurder de reacties en
    karakteristiek van de bestuurdersassistentiesystemen aanpassen,
    evenals de weergave in het instrumentenpaneel en het BMW Head-Up
    Display, voor een rijbeleving die past bij de situatie en het M
    karakter van de auto. De bestuurder heeft keuze uit de instellingen
    ROAD en SPORT; als M Drive Professional tot de uitrusting behoort,
    is er ook een TRACK modus.<br />
    <br />Ook als optie verkrijgbaar, is het M Race Track Pack. Dat
    verlaagt het gewicht van de auto met 25 kilogram en omvat M
    Carbon-keramische remmen, lichtgewicht lichtmetalen M wielen
    (optioneel ook met semi-slicks) en de M Carbon kuipstoelen.<br />
    <br />
    <strong>Exclusief en persoonlijk: hoogwaardige optionele
    uitrustingen.<br /></strong>De standaarduitrusting met onder meer
    3-zone automatische airconditioning, LED interieurverlichting met
    Ambiance verlichting en een HiFi audiosysteem verhogen het comfort
    zowel tijdens de dagelijkse ritten als langere reizen. Ook de BMW
    Live Cockpit Professional met volledig digitale weergave, het
    cloud-based navigatiesysteem BMW Maps en de BMW Intelligent Personal
    Assistant behoren tot de standaarduitrusting van de nieuwe BMW M4
    Competition Cabrio met M xDrive.<br />
    <br />De technologische vooruitgang ten opzichte van het voorgaande
    model komt ook tot uiting in het aanzienlijk uitgebreide aantal
    bestuurdersassistentiesystemen. De belangrijkste nieuwe systemen
    zijn Steering & Lane Control Assistant met Active Navigation
    functie en assistentie bij smalle rijstroken – die behoren tot de
    optionele Driving Assistant Professional – en de Reversing Assistant
    (een van de functies van de optionele Parking Assistant).</p></div>
<h4>CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.</h4>
<div>
  <p>
    <sup>1</sup> Gemiddeld brandstofverbruik 10,2 l/100 km, gemiddelde
    CO<sub>2</sub> emissie 231–231 g/km, beide volgens WLTP).</p>
  <p>Alle cijfers met betrekking tot prestaties, brandstof en emissies
    zijn onder voorbehoud. Gegevens over brandstofverbruik,
    CO<sub>2</sub> emissie, elektriciteitsverbruik en bereik zijn
    vastgesteld in overeenstemming met de voorgeschreven meetprocedure
    Verordening (EU) 2007/715. De cijfers hebben betrekking op een
    voertuig met basisuitrusting in Duitsland, de uiteenlopende waarden
    houden rekening met verschillen in de geselecteerde wiel- en
    bandenmaat en optionele uitrusting.</p>
  <p>De waarden zijn vastgesteld op basis van de nieuwe WLTP testcyclus.
    Voor het berekenen van belastingen en andere voertuiggerelateerde
    heffingen die (ook) rekening houden met de CO<sub>2</sub> emissie
    kunnen andere dan de hier vermelde waarden gelden. Raadpleeg voor de
    meest actuele waarden de prijslijst of de BMW Configurator op <a href="https://pressclub.bmwgroup.net/pressclub/ssob/nl/www.bmw.nl">www.bmw.nl</a>.
    In de BMW Configurator worden, na het selecteren van het model en de
    gewenste uitrusting, de daarbij behorende consumenten adviesprijs,
    de BPM, de CO<sub>2</sub> emissie en het energielabel getoond.</p></div><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Jeroen Lissens<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:jeroen.lissens@bmw.be">jeroen.lissens@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Kit,M4,Convertible,F83]]></category>
            <pubDate>Wed, 26 May 2021 09:18:50 +0200</pubDate>
            <pp:lastModified>Wed, 26 May 2021 07:18:50 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/23019f00-c220-4af8-b02c-09e6c9dddcbd/500_P90420188_highRes_the-new-bmw-m4-compe.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/23019f00-c220-4af8-b02c-09e6c9dddcbd/500_P90420188_highRes_the-new-bmw-m4-compe.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/23019f00-c220-4af8-b02c-09e6c9dddcbd/P90420188_highRes_the-new-bmw-m4-compe.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90420188_highRes_the-new-bmw-m4-compe.jpg]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>BMW modelupdates voorjaar 2019.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/bmw-modelupdates-voorjaar-2019/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/bmw-modelupdates-voorjaar-2019/</guid><pp:caseid>816376</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Nieuwe en aantrekkelijke standaarduitrustingen en individualiseringsopties voor de BMW 2 Reeks Coupé, BMW 2 Reeks Cabrio, BMW 3 Reeks Gran Turismo en BMW 4 Reeks modellen, BMW M4 Coupé en BMW M4 Cabrio - Nieuwe BMW Individual Compositie met M Sport-kenmerken voor de BMW 5 Reeks - Marktlancering van de nieuwe BMW X2 M35i - Nieuwe BMW 8 Reeks Coupé en nieuwe BMW X5 met extra carrosseriekleuren en ledervarianten.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Nieuwe en aantrekkelijke standaarduitrustingen en
  individualiseringsopties voor de BMW 2 Reeks Coupé, BMW 2 Reeks
  Cabrio, BMW 3 Reeks Gran Turismo en BMW 4 Reeks modellen, BMW M4 Coupé
  en BMW M4 Cabrio - Nieuwe BMW Individual Compositie met M
  Sport-kenmerken voor de BMW 5 Reeks - Marktlancering van de nieuwe BMW
  X2 M35i - Nieuwe BMW 8 Reeks Coupé en nieuwe BMW X5 met extra
  carrosseriekleuren en ledervarianten.</p>
<p> </p>
<p>///</p>
<p>
  <strong>Munich. </strong>BMW will introduce a wave of enticing
  additions to standard specification and broaden the array of options
  available ex-factory in spring 2019, delivering a further boost to
  driving pleasure and individuality in many of its model ranges. New
  design features, exterior paint finishes and light-alloy wheels
  enhance the sporting appearance of the BMW 2 Series Coupe, BMW 2
  Series Convertible, BMW 3 Series Gran Turismo, BMW 4 Series, BMW M4
  Coupe (fuel consumption combined: 10.0 – 9.9 l/100 km [28.3 – 28.5 mpg
  imp]; CO2 emissions combined: 227 – 225 g/km) and BMW M4 Convertible
  (fuel consumption combined: 10.2 – 10.1 l/100 km [27.7 – 28.0 mpg
  imp]; CO2 emissions combined: 232 – 230 g/km). Joining the equipment
  offering for the BMW 5 Series Sedan and BMW 5 Series Touring,
  meanwhile, is a BMW Individual Composition with M Sport features.</p>
<p>The spread of BMW X1 and BMW X2 model variants presented to customers
  has also been further expanded, and their exhaust gas treatment
  systems will now include a gasoline particulate filter. Spring 2019
  will see the arrival of the BMW X2 M35i (fuel consumption combined:
  7.1 – 6.9 l/100 km [39.8 – 40.9 mpg imp]; CO2 emissions combined: 161
  – 158 g/km) as the flagship model in the compact Sports Activity
  Coupe’s line-up. And just a few months on from the market launch of
  the new BMW 8 Series Coupe and new BMW X5, the selection of exterior
  paint finishes and leather appointments for the luxury sports car and
  Sports Activity Vehicle will grow to include additional variants.</p>
<p>
  <strong>BMW 2 Series Coupe, BMW 2 Series Convertible, BMW 3 Series
    Gran Turismo: fresh touches enhance sportiness and
  elegance</strong>.<br />Among the refreshing flourishes enriching the
  visual sportiness and elegance of the BMW 2 Series Coupe and BMW 2
  Series Convertible are darkened rear lights, which will become part of
  standard specification in March 2019. The high-performance BMW M2
  Competition (fuel consumption combined: 10.0 – 9.8 l/100 km [28.3 –
  28.8 mpg imp]; CO2 emissions combined: 227 – 224 g/km) will likewise
  come with darkened rear lights as standard. BMW 2 Series Coupe and BMW
  2 Series Convertible customers ordering their car in Sport Line
  specification will find additional bi-colour 17- and 18-inch
  light-alloy wheels on the options list.</p>
<p>18-inch M light-alloy wheels in twin-spoke design, painted in matt
  Cerium Grey and with mixed-size tyres, will be offered as a new option
  for the BMW M240i Coupe (fuel consumption combined: 7.4 – 7.3 l/100 km
  [38.2 – 38.7 mpg imp]; CO2 emissions combined: 168 – 167 g/km), BMW
  M240i xDrive Coupe (fuel consumption combined: 8.0 – 7.8 l/100 km
  [35.3 – 36.2 mpg imp]; CO2 emissions combined: 181 – 178 g/km), BMW
  M240i Convertible (fuel consumption combined: 7.6 – 7.6 l/100 km [37.2
  – 37.2 mpg imp]; CO2 emissions combined: 173 – 172 g/km) and BMW M240i
  xDrive Convertible (fuel consumption combined: 8.4 – 8.3 l/100 km
  [33.6 – 34.0 mpg imp]; CO2 emissions combined: 191 – 188 g/km). The
  palette of exterior paint finishes for the particularly sporty
  six-cylinder BMW 2 Series models now also includes the new Long Beach
  Blue metallic variant, while the optional interior trim strips in
  smooth matt Carbon Fibre heighten the cabin’s sporting allure.</p>
<p>All Sport Line model and M Sport model variants of the BMW 2 Series
  Coupe and BMW 2 Series Convertible come with a black kidney grille
  surround. And new to the options list for the interior is Dakota
  leather trim with exclusive stitching.</p>
<p>Dark rear lights will also be included in the standard specification
  for the BMW 3 Series Gran Turismo from March 2019. Cars with the
  optional Adaptive LED Headlights also have black inserts for the
  headlight units, which the M Sport model will complement with a BMW
  kidney grille, exhaust tailpipe embellishers and exterior mirror caps
  (optional) in High-gloss Black. Added to which, Jet Black 18-inch M
  light-alloy wheels in star-spoke design and 19-inch M light-alloy
  wheels in twin-spoke design with Jet Black polished finish and
  mixed-size tyres are available for M Sport models as a new and
  exclusive option. In addition, the exterior colour shade Mineral White
  metallic can be specified for M Sport cars.</p>
<p>
  <strong>BMW 4 Series, BMW M4 Coupe, BMW M4 Convertible: new paint
    finishes, light-alloy wheels and leather
  appointments</strong>.<br />The BMW 4 Series will present an even more
  alluring proposition from March 2019 thanks to new individualisation
  options. For example, the stylish elegance of the BMW 4 Series Gran
  Coupe will be showcased to particularly stunning effect by the BMW
  Individual paint finish Aventurine Red metallic and BMW Individual
  special paint finish Frozen Dark Grey metallic. The selection of
  colours available for the BMW 4 Series Coupe and BMW 4 Series
  Convertible now also includes Mediterranean Blue metallic. Newcomers
  to the range of optional equipment available for all BMW 4 Series
  models are 18-inch light-alloy wheels in twin-spoke design and the
  bi-colour paint variant Orbit Grey, plus 19-inch M light-alloy wheels
  in twin-spoke design and bi-colour Jet Black with mixed-size tyres.</p>
<p>The interior also contains some new and distinctive touches in the
  form of the Mocha colour shade for the optional Dakota leather trim on
  Sport Line, Luxury Line and M Sport cars and interior trim strips in
  Carbon Fibre, which are available in conjunction with M Sport
  specification. The M Sport and Sport Line variants of the BMW 4 Series
  will now be fitted with black rear light screens and a BMW kidney
  grille surround in High-gloss Black as standard.</p>
<p>Darkened rear lights are also set to adorn the rear of the BMW M4
  Coupe and BMW M4 Convertible. The BMW Individual paint finish Frozen
  Dark Blue II will be offered as an option for the two high-performance
  models from March 2019. Plus, the BMW M4 Coupe with M Competition
  package can be ordered with two new bi-colour leather trim options.
  BMW Individual fine-grain Merino full leather trim is available in the
  Sakhir Orange/Black and Silverstone/ Black combinations.</p>
<p>
  <strong>Exclusive dynamics: new M Sport Individual equipment line for
    the BMW 4 Series.</strong>
  <br />A new and highly desirable addition to the selection of
  equipment lines available from March 2019 for the BMW 4 Series Coupe,
  BMW 4 Series Convertible and BMW 4 Series Gran Coupe is the M Sport
  Individual model. Here, signature M features designed to fuel dynamic
  driving pleasure team up with suitably exclusive options from BMW
  Individual. The new equipment line includes the BMW Individual paint
  finish Tanzanite Blue metallic, an M Aerodynamics package, BMW
  Individual High-gloss Shadow Line, 19-inch BMW Individual light-alloy
  wheels in V-spoke design with mixed-size tyres, and variable sport
  steering. Rear-wheel-drive models also get M Sport suspension.</p>
<p>Among the features engendering a sporty and luxurious ambience in the
  interior are sports seats for the driver and front passenger, BMW
  Individual extended leather upholstery Merino in Opal White, heated
  seats, an M leather steering wheel, the lighting package and BMW
  Individual interior trim strips in Piano Finish Black. The BMW 4
  Series Coupe and BMW 4 Series Gran Coupe add a BMW Individual
  headliner in Anthracite. Customers can also choose from a wide range
  of options when it comes to exterior paint finishes, light-alloy
  wheels, leather upholstery and interior trim strips.</p>
<p>
  <strong>BMW 5 Series range: BMW Individual Composition with M Sport features.</strong>
  <br />A neatly blended selection of super-exclusive design and
  equipment features distinguishes the BMW Individual Composition with M
  Sport features available for the BMW 5 Series Sedan and BMW 5 Series
  Touring from March 2019. The new option includes BMW Individual
  paintwork in Azurite Black metallic, Carbon Black metallic, Champagne
  Quartz metallic, Almandine Brown metallic or Rhodonite Silver
  metallic, 20-inch BMW Individual light-alloy wheels, BMW Individual
  extended leather upholstery Merino in Tartufo, Caramel or Smoke White,
  comfort seats with active seat ventilation, a leather-covered BMW
  Individual instrument panel, a BMW Individual headliner in Anthracite
  and BMW Individual interior trim strips.</p>
<p>The exquisite options for the exterior and interior team up with an M
  Aerodynamics package, M Sport suspension, M Sport braking system, an M
  leather steering wheel, illuminated M door sill plates, BMW Individual
  High-gloss Shadow Line trim and kidney grille bars in High-gloss
  Black. This equipment package also brings LED front foglamps,
  trapezoidal exhaust tailpipe embellishers in chrome and optional
  ambient lighting.</p>
<p>
  <strong>BMW 8 Series Coupe now available with a richer variety of
    paint finishes and leather appointments. <br /></strong>The
  show-stopping design and luxurious interior ambience of the new BMW 8
  Series Coupe can be tailored even more precisely to the owner’s
  personal style from spring 2019 thanks to a wider array of exterior
  paint finishes and leather appointments. The spectrum of body colours
  available has expanded to include the BMW Individual paint finishes
  Aventurine Red metallic and Tanzanite Blue metallic and the BMW
  Individual special paint finishes Brilliant White metallic, Frozen
  Dark Brown metallic, Frozen Arctic Grey metallic, Frozen Cashmere
  Silver metallic, Frozen Dark Silver metallic, Frozen Brilliant White
  metallic and Pure Metal Silver metallic.</p>
<p>Meanwhile, BMW Individual fine-grain Merino full leather trim will
  appeal to those looking to lend a particularly exclusive feel to the
  design of their car’s interior. It can be ordered in Black, Ivory
  White and Cognac, as well as the Fiona Red/Black, Tartufo/Black, Ivory
  White/Tartufo and Midnight Blue/Black combinations. Also new to the
  options list are BMW Individual fine wood interior trim strips in
  Black Ash Silver Effect high-gloss.</p>
<p>
  <strong>BMW X5: new exterior colours and leather appointments.
  <br /></strong>The range of body colour shades and leather
  appointments for the new BMW X5 will also be further expanded in
  spring 2019. The Sports Activity Vehicle will now be available with
  the exterior paint finishes Sophisto Grey Brilliant Effect metallic
  and Terra Brown metallic and BMW Individual paint finishes Ruby Black
  metallic, Pyrite Brown metallic, Ametrine metallic and Tanzanite Blue metallic.</p>
<p>A selection of additional options will help customers bring a
  personalised flavour to the interior of the new BMW X5. New arrivals
  include BMW Individual extended leather upholstery Merino in Ivory
  White/Midnight Blue combination and BMW Individual fine-grain Merino
  full leather trim in Black, Ivory White, Tartufo, Coffee and Ivory
  White/Midnight Blue. And from April 2019, BMW Individual interior trim
  strips in Fineline Black fine wood with aluminium inlays will also be
  available as an option.</p>
<p>
  <strong>Sales get underway of the BMW X2 M35i; BMW X1 xDrive20i, BMW
    X2 xDrive20i and BMW X1 xDrive25i now with gasoline particulate
  filter.<br /></strong>The BMW X2 will welcome a new top-of-the-line
  model variant in spring 2019. The market launch des BMW X2 M35i sees
  the extrovert design of the compact Sports Activity Coupes link up
  with an extremely powerful four-cylinder petrol engine. The new
  2.0-litre unit with M TwinPower Turbo technology generates maximum
  output of 225 kW/306 hp and peak torque of 450 Nm (332 lb-ft), and
  accelerates the BMW X2 M35i from 0 to 100 km/h (62 mph) in 5.0
  seconds. Power transfer is via an eight-speed Steptronic Sport
  transmission and BMW xDrive intelligent all-wheel drive. An M Sport
  braking system and mechanical M Sport differential at the front axle
  also play their part in endowing the flagship X2 with its standout
  sporting prowess.</p>
<p>More petrol variants of the BMW X1 and BMW X2 will boast further
  reduced emissions from March 2019. The BMW X1 xDrive20i (fuel
  consumption combined: 6.7 l/100 km [42.2 mpg imp]; CO2 emissions
  combined: 152 g/km), BMW X2 xDrive20i (fuel consumption combined: 6.7
  – 6.5 l/100 km [42.2 – 43.5 mpg imp]; CO2 emissions combined: 152 –
  147 g/km) and BMW X1 xDrive25i (fuel consumption combined: 6.8 l/100
  km [41.5 mpg imp]; CO2 emissions combined: 155 g/km) will now be
  fitted with a gasoline particulate filter to cut levels of particulate emissions.</p>
<p> </p>

  
    
      <table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><tr><td><p>* All models available from the start of production in
          March / April 2019 (BMW X5)</p>
        <p>The fuel consumption, CO<sub>2</sub> emissions and electric
          power consumption figures were determined according to the
          European Regulation (EC) 715/2007 in the version applicable.
          The figures refer to a vehicle with basic configuration in
          Germany. The range shown considers the different sizes of the
          selected wheels/tyres and the selected items of optional
          equipment, and may vary during configuration.</p>
        <p>The values are already based on the new WLTP test cycle and
          are translated back into NEDC-equivalent values in order to
          ensure comparability between the vehicles. With respect to
          these vehicles, for vehicle-related taxes or other duties
          based (at least inter alia) on CO<sub>2</sub> emissions, the
          CO<sub>2</sub> values may differ from the values stated here
          (depending on national legislation).</p> Further information
        on official fuel consumption figures and specific CO<sub>2</sub>
        emission values of new passenger cars is included in the
        following guideline: 'Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch,
        die CO<sub>2</sub>-Emissionen und den Stromverbrauch neuer
        Personenkraftwagen' (Guide to the fuel economy, CO<sub>2</sub>
        emissions and electric power consumption of new passenger cars),
        which can be obtained free of charge from all dealerships, from
        Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1,
        73760 Ostfildern-Scharnhausen and at <a href="https://www.dat.de/co2/.">https://www.dat.de/co2/.</a></td></tr></table>
<h4>CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.</h4>
<div>
  <p>BMW M240i Coupe: Fuel consumption combined: 7.4 – 7.3 l/100 km
    [38.2 – 38.7 mpg imp]; CO2 emissions combined: 168 – 167 g/km</p>
  <p>BMW M240i xDrive Coupe: Fuel consumption combined: 8.0 – 7.8 l/100
    km [35.3 – 36.2 mpg imp]; CO2 emissions combined: 181 – 178 g/km</p>
  <p>BMW M240i Convertible: Fuel consumption combined: 7.6 – 7.6 l/100
    km [37.2 – 37.2 mpg imp]; CO2 emissions combined: 173 – 172 g/km</p>
  <p>BMW M240i xDrive Convertible: Fuel consumption combined: 8.4 – 8.3
    l/100 km [33.6 – 34.0 mpg imp]; CO2 emissions combined: 191 – 188 g/km</p>
  <p>BMW M2 Competition: Fuel consumption combined: 10.0 – 9.8 l/100 km
    [28.3 – 28.8 mpg imp]; CO2 emissions combined: 227 – 224 g/km</p>
  <p>BMW M4 Coupe: Fuel consumption combined: 10.0 – 9.9 l/100 km [28.3
    – 28.5 mpg imp]; CO2 emissions combined: 227 – 225 g/km</p>
  <p>BMW M4 Convertible: Fuel consumption combined: 10.2 – 10.1 l/100 km
    [27.7 – 28.0 mpg imp]; CO2 emissions combined: 232 – 230 g/km</p>
  <p>BMW X1 xDrive20i: Fuel consumption combined: 6.7 l/100 km [42.2 mpg
    imp]; CO2 emissions combined: 152 g/km</p>
  <p>BMW X1 xDrive25i: Fuel consumption combined: 6.8 l/100 km [41.5 mpg
    imp]; CO2 emissions combined: 155 g/km</p>
  <p>BMW X2 xDrive20i: Fuel consumption combined: 6.7 – 6.5 l/100 km
    [42.2 – 43.5 mpg imp]; CO2 emissions combined: 152 – 147 g/km</p>
  <p>BMW X2 M35i: Fuel consumption combined: 7.1 – 6.9 l/100 km [39.8 –
    40.9 mpg imp]; CO2 emissions combined: 161 – 158 g/km</p></div><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Pieter De Wit<br>Tel: +32-3-890-9738<br>e-mailadres: <a href="mailto:pieter.de-wit@bmw.be">pieter.de-wit@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Release,X5,X1,Coupé,M4,Convertible,3 Series,2 Series,4 Series,Gran Turismo,Gran Coupé,F82,F83,X2,F39,F34,G05,8 Series,F22 LCI,F23 LCI,G22,G23,F36 LCI,F49,G15]]></category>
            <pubDate>Tue, 15 Jan 2019 12:00:00 +0100</pubDate>
            <pp:lastModified>Tue, 15 Jan 2019 11:00:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/685c5f9d-6023-468c-886f-e00232a0eee7/500_P90334925_highRes_the-bmw-m4-coupe-01-.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/685c5f9d-6023-468c-886f-e00232a0eee7/500_P90334925_highRes_the-bmw-m4-coupe-01-.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/685c5f9d-6023-468c-886f-e00232a0eee7/P90334925_highRes_the-bmw-m4-coupe-01-.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90334925_highRes_the-bmw-m4-coupe-01-.jpg]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>De BMW M4 Cabrio Edition 30 Years.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-bmw-m4-cabrio-edition-30-years/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-bmw-m4-cabrio-edition-30-years/</guid><pp:caseid>816313</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Al drie decennia lang combineert deze high-performance sportwagen met open dak van BMW M GmbH een nauwkeurige bediening en een opwindende dynamiek met een fascinerend gevoel van vrijheid. Exclusieve design- en uitrustingskenmerken tonen het race-DNA van dit edition-model. Gelimiteerde oplage van 300 stuks wereldwijd, waarvan vijf voor België en Luxemburg.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Al drie decennia lang combineert deze high-performance sportwagen met
  open dak van BMW M GmbH een nauwkeurige bediening en een opwindende
  dynamiek met een fascinerend gevoel van vrijheid. Exclusieve design-
  en uitrustingskenmerken tonen het race-DNA van dit edition-model.
  Gelimiteerde oplage van 300 stuks wereldwijd, waarvan vijf voor België
  en Luxemburg.</p>
<p> </p>
<p>///</p>
<div>
  <p>
    <strong>Munich. </strong>30 years ago, the BMW M GmbH complemented
    its model range for the first time with an open-top high-performance
    automobile. Just in time for the beginning of the summer of 1988,
    the BMW M3 Convertible offered motorsport fans the possibility to
    enjoy also in the open air the fascination of a sports car designed
    for everyday use, but with racetrack-proven engine and suspension
    technology. The current successor, the BMW M4 Convertible (combined
    fuel consumption: 9.5 – 8.7 l/100 km; combined CO2 emissions:
    218 – 203 g/km), is the latest interpretation of this vehicle
    concept. This model’s successful tradition and exclusiveness are now
    expressed in concentrated form in the BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre.</p>
  <p>The edition model is being produced in a limited quantity of 300
    vehicles and brought to the road featuring the M Competition
    Package. The open-top four-seater enthuses with 331 kW/450 hp, an
    M Sport exhaust system, adaptive M suspension with specific SPORT
    mode and an extremely sporty configuration of the stability control
    system DSC and the Active M differential. Specially developed design
    and equipment features provide for the exclusiveness of both the
    exterior and interior. </p>
  <p>
    <strong>Unique equipment features, distinctive appearance.</strong></p>
  <p>There is a choice of two tradition-steeped body colours for the BMW
    M4 Convertible Edition 30 Jahre. Macao Blue metallic gives reference
    to the open-top high-performance car’s debut 3 decades ago. Mandarin
    II uni is reminiscent of the colour Dakar Yellow, which was
    available for the second generation of the BMW M3 Convertible.</p>
  <p>Standard features for the edition model include BMW Individual High
    Gloss Shadow Line trims for the BMW kidney grille surround, the M
    side gills, the model lettering and the forged M light alloys
    boasting a star-spoke design. The 20-inch wheels come in the colour
    Orbit Grey matt offered exclusively for the edition model. </p>
  <p>The Merino full leather trim, the colour scheme of which matches
    the desired vehicle body paintwork, characterises the interior of
    the BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre. In conjunction with the
    exterior colour Macao Blue metallic, there is a choice of the
    two-tone colour combinations Black/Fjord Blue and Black/Silverstone.
    The exclusive features also comprise corresponding contrast
    stitching on the headrests as well as M floor mats with piping in
    the respective contrasting colour. Black interior surfaces with
    yellow contrast stitching are offered in conjunction with Mandarin
    II uni, whilst interior trim strips in the version Carbon Fibre come
    as standard for all edition model variants.</p>
  <p>Moreover, the lettering “30 Jahre Edition” is imprinted both on the
    doorsills and the headrests. A signet on the interior trim strip on
    the passenger side dashboard area boasts, in addition to the
    lettering “30 Jahre Edition”, the number “1/300”, giving reference
    to the limited series.</p>
  <p>
    <strong>Tradition-steeped combination of high performance and
      open-air driving pleasure.  </strong></p>
  <p>The BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre reflects the combination of
    sportiness and open-air driving pleasure that has now matured for
    the duration of five model generations. A racetrack-proven vehicle
    concept and technology derived directly from motorsport had already
    formed the basis for open-top driving pleasure in the first BMW M3 Convertible.</p>
  <p>The 2.3-litre, four-cylinder engine with four-valve technology,
    catalytic converter and 143 kW/195 hp, unique suspension technology
    and an aerodynamically optimised body including prominent wheel
    arches were derived from the two-door sedan, which had been
    developed explicitly for use in touring car racing. Roberto
    Ravaglia, Wilfried Vogt and Eric van de Poele had won the world,
    European and German touring car championships with their BMW M3 as
    early as during the 1987 season. The production version of the BMW
    M3 also got off to a fast and furious start. When the first BMW M3
    Convertibles were put on the road in the summer of 1988, more than
    10,000 sedan versions had already been sold instead of the 5,000
    originally planned for homologation purposes. With 786 units built,
    the BMW M3 Convertible of the first generation was the most
    exclusive variant of the successful model. It was produced until
    1991, ultimately with an engine output that had been increased to
    158 kW/215 hp, rendering the open-top four-seater one of the fastest
    vehicles of its kind.</p>
  <p>The second generation of the BMW M3 Convertible followed in 1994
    and offered, in addition to pure understatement, also an advanced
    safety system. A 210 kW/286 hp straight six-cylinder power unit
    provided for a tremendously refreshing open-air driving experience.
    Two years later, the further developed version of the straight
    six-cylinder engine delivered an output that had been increased to
    an even more impressive 236 kW/321 hp. Always onboard – the BMW M3
    Convertible’s innovative rollover protection system. Two protection
    bars, which were located at the rear behind the headrests, extended
    automatically if the sensors had detected the danger of a possible
    rollover and, together with the extremely stiff windshield, offered
    optimized passenger protection. </p>
  <p>The BMW M3 Convertible entered the 21st century with the third
    model generation and a new straight six-cylinder engine. The
    high-performance convertible launched in 2001 appeared noticeably
    flat, wide and powerful and was accelerated by a 252 kW/343 hp power
    unit. In addition to the high-revving engine concept, the variable M
    differential lock, compound brakes and sports seats with integrated
    seatbelts provided for an authentic open-air racing feeling.</p>
  <p>For the power unit of the fourth BMW M3 Convertible launched in
    2008, BMW M GmbH engineers had transferred the high-revving concept
    to a V8 engine. Besides a maximum output of 309 kW/420 hp, above
    all, the sustained power delivery of the new engine proved most
    impressive. This was complemented by the unmistakable sound of the
    eight-cylinder power unit, which was clearly perceivable
    particularly when driving with the top down. The BMW M3 Convertible
    of the fourth generation featured an electro-hydraulically
    retractable hardtop. The new roof construction made it possible to
    further enhance not only the racetrack suitability of the open-top
    high-performance sports car, but also its suitability for everyday
    use all year round.</p>
  <p>The launch of the fifth generation in 2014 was also associated with
    a change of the model designation to BMW M4 Convertible. Power of
    the current model generation is delivered by a straight six-cylinder
    engine with M TwinPower Turbo technology and high-revving
    characteristics. Its spontaneous thrust, which is available right up
    into the high engine speed range, and its reduced weight compared to
    the predecessor model, is perfectly complemented by the optional
    7-speed M dual clutch transmission with Drivelogic and the Active
    M differential. Hence, the BMW M4 Convertible offers the ideal
    prerequisites for maximum performance on the racetrack and supreme
    driving pleasure in everyday conditions.</p>
  <p>Die angegebenen Verbrauchs- und CO2-Angaben wurden nach dem
    vorgeschriebenen Messverfahren VO (EU) 2007/715 in der jeweils zur
    Genehmigung des Fahrzeugs gültigen Fassung ermittelt. Die Angaben
    beziehen sich auf ein Fahrzeug in Basisausstattung in Deutschland,
    die Spannen berücksichtigen Unterschiede in der gewählten Rad- und
    Reifengröße. Die Werte für die mit (**) gekennzeichneten Fahrzeuge
    sind bereits auf Basis des neuen WLTP-Gesetzes ermittelt und zur
    Vergleichbarkeit auf NEFZ zurückgerechnet. Bei diesen Fahrzeugen
    können für die Bemessung von Steuern und anderen fahrzeugbezogenen
    Abgaben, die (auch) auf den CO2-Ausstoß abstellen, andere als die
    hier angegebenen Werte gelten.</p>
  <p> </p>
  <p>Die CO2-Effizienzangaben ergeben sich aus der Richtlinie 1999/94/EG
    und der Pkw-EnVKV und verwenden die Verbrauchs- und CO2-Werte des
    NEFZ zur Einstufung.</p>
  <p> </p>
  <p>Weitere Informationen zum offiziellen Kraftstoffverbrauch und den
    offiziellen spezifischen CO2-Emissionen neuer Personenkraftwagen
    können dem „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die
    CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“
    entnommen werden, der an allen Verkaufsstellen und bei <a href="https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html">https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html</a>
    unentgeltlich erhältlich ist.</p> Consumption and Emission Data. <div>
    <p>combined fuel consumption: 9.5 – 8.7 l/100 km; combined CO2
      emissions: 218 – 203 g/km</p></div></div><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Christophe Weerts<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:christophe.weerts@bmw.be">christophe.weerts@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Release,M4,Convertible,F83]]></category>
            <pubDate>Tue, 20 Feb 2018 00:01:00 +0100</pubDate>
            <pp:lastModified>Mon, 19 Feb 2018 23:01:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/279027cf-98ee-4c79-928b-5fb6ee30cd09/500_P90293989_highRes_bmw-m4-convertible-3.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/279027cf-98ee-4c79-928b-5fb6ee30cd09/500_P90293989_highRes_bmw-m4-convertible-3.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/279027cf-98ee-4c79-928b-5fb6ee30cd09/P90293989_highRes_bmw-m4-convertible-3.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90293989_highRes_bmw-m4-convertible-3.jpg]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>Technische update voor de BMW M3 Berline, BMW M4 Coupé en de BMW M4 Cabrio.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/technische-update-voor-de-bmw-m3-berline-bmw-m4-coupe-en-de-bmw-m4-cabrio/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/technische-update-voor-de-bmw-m3-berline-bmw-m4-coupe-en-de-bmw-m4-cabrio/</guid><pp:caseid>816501</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Vanaf november 2017 zullen de CFRP cardanassen in de high-performance sportwagens BMW M3 Berline, BMW M4 Coupé en de BMW M4 Cabrio (gecombineerd brandstofverbruik: 9,5 – 8,3l/100 km. CO2-emissie gecombineerd: 218 – 194 g/km) geleidelijk aan worden vervangen door M specifieke high-performance aandrijfassen gemaakt van staal.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Vanaf november 2017 zullen de CFRP aandrijfassen in de
  high-performance sportwagens BMW M3 Berline, BMW M4 Coupé en de BMW M4
  Cabrio (gecombineerd brandstofverbruik: 9,5 – 8,3l/100 km. CO2-emissie
  gecombineerd: 218 – 194 g/km) geleidelijk aan worden vervangen door M
  specifieke high-performance aandrijfassen gemaakt van staal.</p>
<p> </p>
<p>///</p>
<p>
  <strong>Munich.</strong> From November 2017 onwards, the CFRP
  driveshaft in the BMW M3 Sedan, BMW M4 Coupe and BMW M4 Convertible
  high-performance sports cars (fuel consumption combined: 9.5 – 8.3
  l/100 km [29.7 – 34.0 mpg imp], CO2 emissions combined: 218 –194 g/km)
  will be gradually replaced by an M specific high-performance
  driveshaft made of steel. This measure will create the necessary
  technical basis for meeting future statutory emissions requirements.
  At a later point in time, a petrol particulate filter (PPF) will be
  incorporated into the existing installation space in these models in
  major markets.</p>
<p>The newly developed steel driveshaft has been designed to ensure the
  superlative performance and handling qualities of the BMW M3/M4
  high-performance sports cars remain unaffected.</p>
<p>For production-related reasons, this pre-enabling needs to be carried
  out universally for the BMW M3 Sedan, BMW M4 Coupe and BMW M4
  Convertible. This measure does not apply to the BMW M4 CS and BMW M4
  GTS special-edition models.</p>
<p>Now in their fifth generation, the BMW M3 Sedan, BMW M4 Coupe and BMW
  M4 Convertible represent the epitome of the high-performance sports
  car that can be used without compromise every day. Customer deliveries
  of the successful current generation of models have now topped 68,000.</p>
<p>Consumption and Emission Data.</p>
<div>
  <p>fuel consumption combined: 9.5 – 8.3 l/100 km [29.7 – 34.0 mpg
    imp], CO2 emissions combined: 218 –194 g/km</p></div><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Christophe Weerts<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:christophe.weerts@bmw.be">christophe.weerts@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Release,M3,Coupé,M4,Convertible,F80,F82,F83]]></category>
            <pubDate>Fri, 11 Aug 2017 18:00:00 +0200</pubDate>
            <pp:lastModified>Fri, 11 Aug 2017 16:00:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/fad2a2d0-efe5-4051-90e2-05a219847709/500_1920_com-templates-1980x1080-230131-af6.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/fad2a2d0-efe5-4051-90e2-05a219847709/500_1920_com-templates-1980x1080-230131-af6.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/fad2a2d0-efe5-4051-90e2-05a219847709/1920_com-templates-1980x1080-230131-af6.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[1920_com-templates-1980x1080-230131-af6]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>Nieuwe Competition pakketten verhogen de sportieve persoonlijkheid van de BMW M3 en BMW M4. Aanzienlijke verbeteringen, verhoging vermogen tot 331kW/450 pk en exclusieve uitrustingen.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/nieuwe-competition-pakketten-verhogen-de-sportieve-persoonlijkheid-van-de-bmw-m3-en-bmw-m4-aanzienlijke-verbeteringen-verhoging-vermogen-tot-331kw450-pk-en-exclusieve-uitrustingen/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/nieuwe-competition-pakketten-verhogen-de-sportieve-persoonlijkheid-van-de-bmw-m3-en-bmw-m4-aanzienlijke-verbeteringen-verhoging-vermogen-tot-331kw450-pk-en-exclusieve-uitrustingen/</guid><pp:caseid>816471</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[De BMW M3 Berline, BMW M4 Coupé en BMW M4 Cabrio zijn elk op zich hoog performante sportwagens, geschikt voor dagelijks gebruik. Vanaf het voorjaar van 2016 zullen de drie modellen beschikbaar zijn met een Competition pakket ontworpen door BMW M GmbH dat perfect een extra sportief karakter met een nog krachtigere dynamiek combineert. In de bijlage vindt u het volledige Engelstalige persbericht.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>De BMW M3 Berline, BMW M4 Coupé en BMW M4 Cabrio zijn elk op zich
  hoog performante sportwagens, geschikt voor dagelijks gebruik. Vanaf
  het voorjaar van 2016 zullen de drie modellen beschikbaar zijn met een
  Competition pakket ontworpen door BMW M GmbH dat perfect een extra
  sportief karakter met een nog krachtigere dynamiek combineert. Naast
  de verbeteringen in rijgedrag<strong>, </strong>verleent het
  Competition pakket 14kW/19pk die het vermogen tot 331kW/450 pk
  opdrijft. (BMW M3/M4 Coupé: gemiddeld verbruik 8,8-8,3l/100km,
  CO2-uitstoot van 204-194 g/km ; BMW M4 Cabrio; gemiddeld verbruik
  9,1-8,7l/100km, CO2-uitstoot van 213-203g/km.)</p><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Christophe Weerts<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:christophe.weerts@bmw.be">christophe.weerts@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Release,M3,Coupé,BMW M,M4,Convertible,F80,F82,F83,Optional Extras, Accessories,Technical Data]]></category>
            <pubDate>Thu, 14 Jan 2016 00:01:00 +0100</pubDate>
            <pp:lastModified>Wed, 13 Jan 2016 23:01:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/cb19e3ab-b083-4058-a3e0-fc7cc54c882b/500_P90206748_highRes_the-new-competition-.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/cb19e3ab-b083-4058-a3e0-fc7cc54c882b/500_P90206748_highRes_the-new-competition-.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/cb19e3ab-b083-4058-a3e0-fc7cc54c882b/P90206748_highRes_the-new-competition-.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90206748_highRes_the-new-competition-.jpg]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>BMW Group hoofdwinnaar bij ‘Engine of the Year Awards’ 2015.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/bmw-group-hoofdwinnaar-bij-engine-of-the-year-awards-2015/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/bmw-group-hoofdwinnaar-bij-engine-of-the-year-awards-2015/</guid><pp:caseid>816551</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Met vier gewonnen awards op de ‘Engine of the Year Awards’ 2015 toont BMW Group volop zijn kennis en kunde op het gebied van motoren. De motor van de BMW i8 heeft gewonnen in twee verschillende categorieën en sleepte daar bovenop ook de hoofdprijs in de wacht. Daar bovenop won ook de motor van de BMW M3 en BMW M4 in zijn klasse. In de bijlage vindt u het Engelstalige persbericht.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Met vier gewonnen awards op de ‘Engine of the Year Awards’ 2015 toont
  BMW Group volop zijn kennis en kunde op het gebied van motoren. De
  motor van de BMW i8 heeft gewonnen in twee verschillende categorieën
  en sleepte daar bovenop ook de hoofdprijs in de wacht. Daar bovenop
  won ook de motor van de BMW M3 en BMW M4 in zijn klasse. In de bijlage
  vindt u het Engelstalige persbericht.</p><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Christophe Weerts<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:christophe.weerts@bmw.be">christophe.weerts@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Release,M3,Research &amp; Development,Concept Vehicles &amp; Design,BMW,Coupé,Efficient Dynamics,BMW M,M4,BMW i,Convertible,I12,F80,F82,F83,i8]]></category>
            <pubDate>Thu, 18 Jun 2015 09:30:00 +0200</pubDate>
            <pp:lastModified>Thu, 18 Jun 2015 07:30:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/5fb9a0da-a968-43d1-b051-d23a696be7bb/500_P90185959_highRes_bmw-group-at-interna.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/5fb9a0da-a968-43d1-b051-d23a696be7bb/500_P90185959_highRes_bmw-group-at-interna.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/5fb9a0da-a968-43d1-b051-d23a696be7bb/P90185959_highRes_bmw-group-at-interna.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90185959_highRes_bmw-group-at-interna.jpg]]></pp:imageTitle></item><item>
                        <title>De nieuwe BMW M4 Cabrio.</title>
                        <link>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-nieuwe-bmw-m4-cabrio_20260922101050848/</link>
                        <guid>https://newsroom.bmwgroup.com/emea/nl-be/de-nieuwe-bmw-m4-cabrio_20260922101050848/</guid><pp:caseid>816596</pp:caseid><pp:summary><![CDATA[Met de komst van de nieuwe BMW M4 Cabrio (gecombineerd brandstofverbruik: 9,1–8,7 l/100 km; gecombineerde CO2-uitstoot: 213–203 g/km) breidt BMW M GmbH zijn aanbod legendarische high-performancesportwagens met een aantrekkelijke nieuwkomer uit. In bijlage vindt u het volledige Nederlandstalige persbericht.]]></pp:summary><description><![CDATA[<div class="imported-article"><p>Met de komst van de nieuwe BMW M4 Cabrio (gecombineerd
  brandstofverbruik: 9,1–8,7 l/100 km; gecombineerde CO2-uitstoot:
  213–203 g/km) breidt BMW M GmbH zijn aanbod legendarische
  high-performancesportwagens met een aantrekkelijke nieuwkomer uit.</p>
<p>De nieuwe M4 Cabrio evenaart de prestatiecijfers van de nieuwe BMW M3
  Berline (gecombineerd brandstofverbruik: 8,8–8,3 l/100 km;
  gecombineerde CO2-uitstoot: 204–194 g/km) en die van de nieuwe BMW M4
  Coupé (gecombineerd brandstofverbruik: 8,8–8,3 l/100 km; gecombineerde
  CO2-uitstoot: 204–194 g/km), maar onderstreept met zijn stijlvolle en
  aparte verschijning zijn individuele karakter, terwijl hij tegelijk de
  fascinatie van sportief en dynamisch rijden in een open wagen centraal
  stelt. Voor dit nieuwe model heeft BMW M GmbH inspiratie gezocht in
  een lange traditie: de high-performancesportwagen van BMW die zowel
  voor de piste als de weg bestemd is, is in zijn open uitvoering aan de
  vijfde generatie toe en schrijft onder de titel “M4 Cabrio” een nieuw
  hoofdstuk in zijn geschiedenis. In bijlage vindt u het volledige
  Nederlandstalige persbericht.</p><div class="import-contacts-wrapper"><div class="import-contact">Press Contact: Christophe Weerts<br>Tel: +32-3-890-9708<br>e-mailadres: <a href="mailto:christophe.weerts@bmw.be">christophe.weerts@bmw.be</a></div></div></div>]]></description><category><![CDATA[Press Kit,BMW M,M4,Convertible,F83]]></category>
            <pubDate>Thu, 03 Apr 2014 23:55:00 +0200</pubDate>
            <pp:lastModified>Thu, 03 Apr 2014 21:55:00 +0000</pp:lastModified>
            <enclosure url="https://content.presspage.com/uploads/3240/fc9f40ec-f355-43a3-8172-e32ff97ad4b6/500_P90144817_highRes_the-new-bmw-m4-conve.jpg?10000" length="0" type="image/jpg" />
                <pp:image>https://content.presspage.com/uploads/3240/fc9f40ec-f355-43a3-8172-e32ff97ad4b6/500_P90144817_highRes_the-new-bmw-m4-conve.jpg?10000</pp:image>
                <pp:imageOriginal>https://content.presspage.com/uploads/3240/fc9f40ec-f355-43a3-8172-e32ff97ad4b6/P90144817_highRes_the-new-bmw-m4-conve.jpg?10000</pp:imageOriginal><pp:imageTitle><![CDATA[P90144817_highRes_the-new-bmw-m4-conve.jpg]]></pp:imageTitle></item></channel>
                    </rss>